|
Хобі
|
|
| volk | Дата: Четвер, 14.05.2015, 09:52 | Повідомлення # 16 |
 Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Статус: Offline
| ура я теперь получу оцинку
VOLK
|
| |
|
|
| borakrusak99 | Дата: Четвер, 14.05.2015, 09:58 | Повідомлення # 17 |
 Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Статус: Offline
| я граю волейбол Додано (14.05.2015, 09:58) --------------------------------------------- hjft
bora
|
| |
|
|
| vvm | Дата: Четвер, 14.05.2015, 10:00 | Повідомлення # 18 |
 Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 4
Статус: Offline
| У вільний час готуюсь до уроків, зокрима до ЗНО.
Інна:)
|
| |
|
|
| vvm | Дата: Четвер, 14.05.2015, 10:02 | Повідомлення # 19 |
 Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 4
Статус: Offline
| Цитата Ростік (  ) граю в компютерні ігри та Це дуже поганет заняття.Краще б зробив уроки.
Інна:)
|
| |
|
|
| borakrusak99 | Дата: Четвер, 14.05.2015, 10:09 | Повідомлення # 20 |
 Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Статус: Offline
| Цитата volk (  ) ура я теперь получу оцинку маладець
bora
|
| |
|
|
| volk | Дата: Четвер, 14.05.2015, 10:09 | Повідомлення # 21 |
 Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Статус: Offline
| Цитата borakrusak99 (  ) я граю волейбол тебе что нечего делать?
VOLK
|
| |
|
|
| vladilenanetulchak | Дата: Четвер, 05.05.2016, 12:00 | Повідомлення # 22 |
 Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Offline
| ))) Додано (05.05.2016, 11:57) --------------------------------------------- У вільний час я граю волейбол та розважаюсь з друзями))))))))) Додано (05.05.2016, 12:00) ---------------------------------------------
Цитата volk (  ) Цитата borakrusak99 ()я граю волейбол це дуже хороше хоббі
|
| |
|
|
| tanki_x_tanki | Дата: Четвер, 05.05.2016, 12:03 | Повідомлення # 23 |
 Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Offline
| граю в волейбол Додано (05.05.2016, 12:03) ---------------------------------------------
Цитата vladilenanetulchak (  ) У вільний час я граю волейбол та розважаюсь з друзями))))))))) це добре
|
| |
|
|
| ooleksiienko | Дата: Четвер, 12.05.2016, 12:02 | Повідомлення # 24 |
 Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Статус: Offline
| Я граю у футбол!
|
| |
|
|
| bendera-2000 | Дата: Четвер, 12.05.2016, 12:03 | Повідомлення # 25 |
 Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Статус: Offline
| я займаюся футболом
Степан-василь
|
| |
|
|
| sasha-kalashnik-2000 | Дата: Четвер, 12.05.2016, 12:05 | Повідомлення # 26 |
 Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Статус: Offline
| «Руки работают, видят глаза. Порхай как бабочка, жаль как пчела» Мухаммед Али
|
| |
|
|
| ooleksiienko | Дата: Четвер, 12.05.2016, 12:06 | Повідомлення # 27 |
 Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Статус: Offline
| Сишиш нармально.отвечаю!!!!!
|
| |
|
|
| bendera-2000 | Дата: Четвер, 12.05.2016, 12:08 | Повідомлення # 28 |
 Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Статус: Offline
| Цитата ooleksiienko (  ) Я граю у футбол!MA MALADEC
Степан-василь
|
| |
|
|
| ooleksiienko | Дата: Четвер, 12.05.2016, 12:09 | Повідомлення # 29 |
 Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Статус: Offline
| Цитата bendera-2000 (  ) я займаюся футболом! Нормально.Прикольно
|
| |
|
|
| bendera-2000 | Дата: Четвер, 12.05.2016, 12:10 | Повідомлення # 30 |
 Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Статус: Offline
| Цитата sasha-kalashnik-2000 (  ) «Руки работают, видят глаза. Порхай как бабочка, жаль как пчела» Мухаммед ТАТИШО
Степан-василь
|
| |
|
|